Dlaczego warto mieć małą czarną?

Mała czarna to strój ponadczasowy. Prosta, czarna sukienka, wylansowana przez Coco Chanel, powinna zatem znaleźć się w szafie każdej kobiety. Dlaczego warto mieć małą czarną?

Strój na każdą okazję

Małą czarną można założyć dosłownie wszędzie. Sukienka w kolorze czarnym jest odpowiednia do biura, na spotkanie biznesowe, randkę, wyjście do pubu z przyjaciółkami, a nawet na wesele. Można z powodzeniem łączyć ją z tysiącami dodatków, tworząc wiele modnych stylizacji. Czarna sukienka z marynarką i wysokimi szpilkami to wyjątkowo elegancka i seksowna stylizacja, natomiast w połączeniu z ramoneską i botkami z ćwiekami, zmienia się w strój odpowiedni na koncert lub wypad na miasto. Sukienka w kolorze czarnym zawsze jest w modzie, dlatego stanowi element garderoby na długie lata.

W małej czarnej dobrze wygląda każda kobieta. Można ją nosić bez względu na wiek, typ urody oraz figurę. W czarnej sukience znakomicie prezentują się zarówno wysokie, szczupłe kobiety, jak i niskie panie, które mają sporo nadprogramowych kilogramów.