black friday

Jak przygotować się do promocji Black Friday?

Black Friday to dzień, w którym największe i najbardziej cenione marki, takie jak Samsung, Dermalogica, Apple itd. obniżają ceny swoich najlepszych produktów nawet o kilkadziesiąt procent! To doskonała okazja do tego, by kupić to, o czym zawsze marzyliśmy. To, na co nie moglibyśmy sobie pozwolić w innych okolicznościach niż Black Friday. To, na co szkoda nam by było wydawać pełną sumę, która obowiązuje poza Black Friday. Jak zatem przygotować się do Święta Zakupów? Podpowiadamy!

Ustal listę produktów, o których zawsze marzyłaś

Zestaw kosmetyków dobrej marki, robot kuchenny znanego producenta, a może masażer? Każdy z nas ma jakieś większe lub mniejsze marzenie, które może się ziścić właśnie w czasie promocji Black Friday! Produkty, na które zwykle nie mogłabyś lub nie mógłbym sobie pozwolić, bo:

  • zawsze znajdzie się coś bardziej potrzebnego do kupienia do domu;
  • są za drogie;
  • szkoda nam wydawać pełną kwotę.

Promocje Black Friday to właśnie wspaniała okazja do tego, by kupić ten produkt, który niekoniecznie jest pierwszej potrzeby, ale naprawdę chcieliśmy go zawsze mieć.

Ustal listę rzeczy, których faktycznie potrzebujesz

Niektórzy czekają na promocje Black Friday, by kupić naprawdę podstawowe rzeczy do wyposażenia domu, np. pralkę, kuchenkę, lodówkę, telewizor, bo wiedzą, że wtedy mają szansę nabyć je w naprawdę okazyjnych cenach. I faktycznie, jest strategiczne i mądre podejście. Warto niekiedy poczekać na Święto Zakupów i upolować prawdziwą okazję cenową, na której naprawdę zaoszczędzimy. A w przypadku takich produktów, jak sprzęty rtv i agd mamy szansę naprawdę sporo zyskać!

Ustal na co możesz tak naprawdę sobie pozwolić w Black Friday

Każdy z nas na widok przecen na poziomie -50% czy -75% może dać się złapać, czy mówiąc socjolektem pasującym do Black Friday, upolować. Mając świadomość, że wobec chwytów marketingowych często bywamy, delikatnie mówiąc, mało odporni, wyznaczmy sobie granice finansową, której nie możemy przekraczać. Nawet w chwilach największych słabości, gdy widzimy najlepszy zestaw kosmetyków w promocji czy też sprzęty rtv i agd w niższej cenie.